Andrew van Tiggelen 300 wedstrijden

Andrew van Tiggelen  300 wedstrijden

MAN OF THE MATCH 2

Afgelopen zaterdag had de wedstrijd tegen Spijkenisse een extra bijzonder tintje. Andrew van Tiggelen schoot niet alleen de wedstrijd definitief in het slot met de 3-0, maar speelde ook zijn 300e wedstrijd in het shirt van Heinenoord. Een prachtige mijlpaal! Wij stelden hem een aantal vragen en daarnaast is er een leuk stuk te lezen bij Voetbal Rotterdam.

Wat betekent 300 wedstrijden voor jou?
Het is een mooie mijlpaal met heel veel mooie momenten en mooie wedstrijden door het hele land, zoals promotie- en degradatiewedstrijden.

Welke wedstrijd vergeet je nooit meer?
Iedereen die het meegemaakt heeft zou Voorschoten zeggen, maar ik was er toen niet bij vanwege vakantie. Ik ga dan voor Klundert-uit, toen we kampioen werden op de laatste speeldag en we allemaal via de telefoon de wedstrijd van VVGZ in de gaten aan het houden waren.

Wie was je lastigste tegenstander?
Ik heb het tegen Tom den Boer altijd wel lastig gehad, bij zowel Spijkenisse als Smitshoek. Je wist wat hij ging doen, en toch kwam hij er vaak voorbij.

Wat is je mooiste moment in dit shirt?
Er zijn heel veel mooie momenten geweest, maar na 3 jaar weggeweest te zijn en Heinenoord tussentijds was gedegradeerd naar de 2e klasse, de club weer door een kampioenschap terug te krijgen op het niveau waar Heinenoord minimaal thuishoort.

Wat wil je jonge spelers meegeven?
Blijf geduldig en wees leergierig, maar vooral: plezier in het spelletje blijven houden.

asn.jpgawaccu.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgfeyenoord.jpgfidus.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgpdhw_2.jpgrobey-150x150.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpg
Naar boven