Volgens scheidsrechter Tijs Gommans uit Gouda raakte de bal de arm van een van de verdedigers in de muur en deponeerde de bal op de stip.
Everton Pires Tavares schoot beheerst binnen, door Lee Cheuk A Lam de ander kant op te laten duiken. 2 – 2.
Dit gaf de ploeg van coach Kevin Vink vleugels en in de 35e minuut greep Davy Kaptein te enthousiast in waarbij Jesse Eggers uit een voorzet van Gino Boers binnen de zestien onderuit werd gehaald en dat betekende wederom een penalty.
Het was weer Everton Pires Tavares , die op dezelfde manier als bij de eerste strafschop Lee Cheuk A Lam de verkeerde kant op liet duiken en dat betekende 2 – 3.
De mannen van interim coach Ronald Hulsbosch probeerde nog voor de thee de gelijkmaker te forceren en dat lukte bijna toen Ramy Sales op aangeven van Djim Kammerman maar net naast schoot.
Het tweede bedrijf begon met een wissel bij de thuisploeg, waarbij Martijn Terlouw werd vervangen door Garrick Naarden.
Tevens moest al vrij snel Larbi el Harouchi met een blessure het veld verlaten en werd hij vervangen door Ilyas Oulad Ali.
Na 10 minuten spelen in de tweede helft ging Ramy Salem er van door en na enkele tegenstanders te hebben gepasseerd had zijn uithaal een beter lot verdiend, maar ging voorlangs rakelings langs de paal.
Inmiddels had aanvoerder Toine v.d. Berg geblesseerd het veld verlaten en werd vervangen door Dejan de Feiter.
Uit een voorzet van Joe Nyero overkwam EEN van de Ridderkerkse verdedigers hetzelfde als bij Heinenoord en zat een arm in de weg, dus hands en een strafschop.
DE gelegenheid om de gelijkmaker binnen te schieten, echter Ilyas Oulad Ali verprutste deze unieke gelegenheid, door de bal huizen hoog over te schieten.
Een enorme domper en meteen een deuk in het zelfvertrouwen.
De koppies gingen hangen en het was invaller en routinier Brandon Koneman aan alle illusies een einde maakte door te profiteren van de gaten in de verdediging en zorgde voor 2 – 4.
De Noord deed er nog alles aan om het tij te keren, echter het werd nog erger, toen na een keurig uitgespeelde aanval Brondon Koneman zijn tweede maakte en de stand op 2 – 5 bracht.
In de slotfase zag Joe Nyero zijn inspanningen beloond, toen hij op aangeven van Ramy Salem de 3 – 5 binnen werkte.
Een poging van Gino Stolk op nummer ZES mislukte en eindigde op de lat.
Met nog 3 wedstrijden te gaan zullen alle zeilen moeten worden bijgezet voor handhaving.
En nu maar hopen, dat alle geblesseerden op tijd zijn opgelapt.
a.s. zaterdag te beginnen in Rotterdam tegen XerxesDZB.
Aanvang : 14.30 uur.
OPSTELLING.
Lee Cheuk A Lam – Martijn Terlouw – ( Garrick Naarden ) – Davy Kaptein – Alexander Deetman – Arto Dielhof – Toine v.d. Berg – ( Dejan de Feiter ) – Djim Kammerman – Larbi el Harouchi – ( Illyas Oulad Ali ) – Danny van Valen – ( Quinton –Cheuk – A – Lam ) -Joe Nyero – Ramy Salem.