G.R.C.’14 - HEINENOORD: 2 – 2. RUST: 1 – 1.

G.R.C.’14 - HEINENOORD: 2 – 2. RUST: 1 – 1.

G.R.C.’14 - HEINENOORD: 2 – 2. RUST: 1 – 1.
HEINENOORD NIET LANGS G.R.C. ’14.
Na de opleving vorige week tegen Kloetinge was er met name in het eerste bedrijf niet veel meer van het toen vertoonde spel te merken.
Heinenoord begon in exact dezelfde opstelling.
Alleen kwam nu de thuisploeg bijzonder fel uit de startblokken en gaf de Heinenoordverdediging handen vol werk.
Met name Leon Steketee had het bijzonder moeilijk tegen de snelle Mabajahou Jarbou.
Nadat Dejan de Feiter en Anthal v.d. Berg in eerste instantie een paar gevaarlijke aanvallen hadden onderschept volgde in de 3e minuut een vrije trap van Wesley v.d. Oever.
Twee minuten later stond doelman Nick Vervoort op de doellijn om de bal op te vangen en riep “” LOS “” echter Michael v.d.Oever was hem net iets te vlug af en kopte de bal in het verlaten doel.1-0.
De vreugde was van korte duur, want 2 minuten later volgde een schitterende aanval waarbij Guido Luiten uit een voorzet van Dejan de Feiter met een enorme pegel doelman Dennis Mijdam het nakijken gaf. 1-1.
Het felle publiek ging achter de mannen van Marcel van Helmond staan echter vooralsnog kon de defensie de aanvalsgolven tot de rust aan.


Nadat Leon Steketee een vrije trap in de voeten van een tegenstander plaatste volgde in de 23e minuut een kopbal van Wesley v.d.Oever op de lat uit een corner.
Na de thee pikte na balverlies Jarbou de bal op en stevende alleen op doelman Nick Vervoort af die echter bekwaam redde.
In de 50e minuut was de organisatie in de Heinenoordverdediging volkomen zoek en daar profiteerde Wilco van Rossum van en zette zijn ploeg met een kopbal uit een hoekschop op voorsprong. 2-1.
Met nog ruim een half uur te gaan liep Leon Steketee tegen zijn tweede gele kaart aan en moest de Noord met 10 man verder.
Coach Ralph Kalkman greep in en haalde Dejan de Feiter en Guido Luiten naar de kant en bracht Desley de Wolf en Andy Bouterse binnen de lijnen.
Even later kwam ook Andrew van Tiggelen in de plaats van aanvoerder Toine v.d. Berg.
Melvin Zaalman ging naar de rechterkant en de ene aanval na de andere volgde.
Een herboren Heinenoord en Marvin Strik was dicht bij zijn 12e maar kopte uit een perfekte voorzet van Melvin Zaalman net over de lat.
Ook Mitch Fransen schoot uit alle hoeken en standen en het was wachten op de gelijkmaker.
Daarna kwam Andrew van Tiggelen gevaarlijk op links door en zijn uitstekende voorzet op maat werd door Mitch Fransen maar net naast geschoten.
Nadat een pegel van Desley de Wolf door doelman Dennis Mijdam onschadelijk werd gemaakt kwam in de 81e minuut de gelijkmaker op het scorebord door een eigen doelpunt van Wesley v.d. Oever uit een voorzet van Melvin Zaalman. 2 – 2.
Een lobje van Marvin Strik werd met moeite door de Giesen - Rijswijkse sluitpost over de lat getikt en zo volgde nog vele kansen in de slotfase en zou een overwinning dik verdiend zijn.
Helaas ging dit te gehaast en te onzuiver.
Waarom dan zo slap beginnen????
was de vraag van vele supporters die nu wel in grote getale aanwezig waren.
Dit was de eerste wedstrijd van de 3e periode.
Er zijn er dus nog 8 te gaan en is alles nog mogelijk.
a.s. zaterdag komt W.N.C. op bezoek, die de laatste weken goed bezig is en Heinenoord op de ranglijst is gepasseerd.
Opstelling.
Nick Vervoort – Anthal v.d. Berg – Toine v.d. Berg ( 70.Andrew van Tiggelen ) – Ramon Salas – Leon Steketee – Nick Jonkman – Marvin Strik – Melvin Zaalman – Dejan de Feoter ( 60. Andy Boutertse ) – Guido Luiten ( 70. Desley de Wolf ) Mitch Fransen.

asn.jpgawaccu.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgfeyenoord.jpgfidus.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgpdhw_2.jpgrobey-150x150.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpg
Naar boven