ALMKERK - HEINENOORD: 2 – 2. RUST: 1 – 2.

ALMKERK - HEINENOORD: 2 – 2. RUST: 1 – 2.
HEINENOORD VERLIEST TWEE PUNTEN.
De formatie van Ralph Kalkman begon goed aan de wedstrijd.
Toch was het even opletten toen in de 5e minuut Niels Nieuwesteeg aan zijn bewaker, aanvoerder Toie v.d.Berg ontsnapte en op volle snelheid op doelman Stan Moerland afging, die ten koste van een corner bekwaam redding bracht.
De volgende pass van de aanvoerder kwam op maat bij Mitch Fransen die Marvin Strik net niet bereikte zodat deze mogelijkheid verloren ging.
In de 14e minuut kon doelman Robin van Wijk een schot van Neall Mouthaan niet onder controle krijgen, liet de bal los en was Mitch Fransen er als de kippen bij om dit foutje af te straffen. 0-1.
Drie minuten later was Mitch Fransen er op rechts van door, liet zijn voorzet op maat los en gaf Marvin Strik met een ferme kopstoot de grabbelende doelman Robin van Wijk het nakijken.
Bij spelers en publiek van de thuisclub was er nog enige twijfel of de bal de doellijn wel was gepasseerd, maar scheidsrechter ven Essen uit Best stond er bovenop en wees resoluut naar de middenstip .0 – 2.
Ondanks deze tegenvaller bleef de thuisploeg geloven in een beter resultaat en ging op jacht naar de aansluitingstreffer.
Na een schot van Bart Dirven net buiten de zestien wat ver over ging, kwam de volgende kans voor de Noord om de wedstrijd definitief in het slot te gooien, echter deze aanval werd niet goed uitgespeeld en ging deze kans verloren.
Bij de volgende aanval over rechts ging Marvin Zaalman enkele tegenstanders voorbij of zij er niet stonden en werd zijn voorzet tot corner verwerkt.
Een verre uittrap in de 35e minuut van doelman Robin van Wijk bereikt de op snelheid liggende gevaarlijke Niels Nieuwesteeg, maar een sublieme ingreep van Nick Jonkman voorkomt erger.
Wat staat deze man gedurende de gehele wedstrijd als een rots in de branding.
Een paar minuten voor rust haalt Marvin Strik hard uit, maar zijn pegel wordt ternauwernood via de vingertoppen van de Almkerkse sluitpost over de lat getikt.
Op slag van rust krijgt de thuisploeg nog een hoekschop te nemen.
Gezien het overwicht in het eerste bedrijf, hadden de mannen van Ralph Kalkman met een royale voorsprong de rust in moeten gaan.
De córner wordt vanaf de linkerkant genomen, doelman Stan Moerland roept “’ LOSSS ‘’ , maar vergeet de bal te pakken en de geheel vrij staande Mark v.d.Meijden zegt: Dankjewel en kopt de 1-2 binnen.
In het tweede bedrijf zijn er geen wijzigingen in de opstelling en komt de thuisploeg fel uit de startblokken op jacht naar de gelijkmaker.
De eerste poging is een schot van Jurre van Laarhoven, maar geen probleem voor de Heinenoordse sluitpost.
Het antwoord komt van Mitch Fransen met een kopbal die door de Almkerkse sluitpost over de lat wordt getikt.
Bij de volgende Heinenoordse aanval komt er een uitstekende voorzet van Neall Mouthaan, helaas staat er geen medespeler om dit doeltreffend af te ronden.
Na 10 minuten in de tweede helft komt Guido Luiten in de ploeg voor Neall Mouthaan.
Een verre ingooi van Mitch Fransen wordt uit de draai maar net naast geschoten door Marvin Strik.
Met nog een klein kwartier te gaan komt er een dubbele wissel.
Melvin Zaalman en Mitch Fransen worden gewisseld voor Danny van Valen en Leon Steketee.
In de 80e minuut is het bijna raak, maar de enorme pegel van Danny van Valen wordt tot corner verwerkt.
Een minuut later profiteert Jurre van Laarhoven van een foutje in de Heinenord-defensie en schiet zijn ploeg naar 2-2.
Almkerk wint een punt en Heinenoord verliest er twee.
a.s. zaterdag komt L.R.C. op bezoek en moet de Noord het zonder de geschorste Desley de Wolf doen, die tegen zijn 4e gele kaart aanliep.
Opstelling:
Stan Moerland – Anthal v.d. Berg – Toine v.d. Berg – Nick Jonkman – Andrew van Tiggelen – Ramon Salas – Desley de Wolf – Melvin Zaalman ( 75. Danny van Valen ) – Neall Mouthaa ( 55. Guido Luiten ) – Marvin Strik – Mitch Fransen ( 75. Leon Steketee.)