| SV Heinenoord | Sportpark De Tienvoet | Tienvoet 4 | 3274 BN Heinenoord | T: 0186-601398 | E-mail: redactie@svheinenoord.nl |

Home Verslagen heinenoord 1 VVC'68 1 - Heinenoord 1
VVC'68 1 - Heinenoord 1 Afdrukken
Geschreven door Redactie SV Heinenoord   

V.V.C.'68 - HEINENOORD: 0-7 RUST: 0-5


ZEVENKLAPPER VAN HEINENOORD TEGEN V.V.C.'68.
HATTRICK VAN REMI SPIER.

 

Al in de tweede minuut moest keeper Dennis Uyl een enorme pegel van Kevin Liefhebber verwerken op aangeven van Remi Spier.
Twee minuten later was het weer Remi Spier, die het ditmaal van afstand probeerde en loepzuiver de 0-1 op het scorebord bracht.
De mannen van Ronald Hulsbosch hadden er zin an want enkele minuten later was het weer Kevin Liefhebber, die na een ingooi van Sanderv.d.Pols via een kopbal van RemiSpier verwoestend uithaalde en deze keer net naast schoot.

 

Een aanval opgezet door Kevin van Valen resulteerde via een voorzet op rechts van Andrew van Tiggelen bij Ricardo Hoogwerf, wat verder geen gevaar opleverde.
Aan de andere kant kon Christian van Wijngen met zijn vingertoppen een doelpunt voorkomen op een schot van Leon v.d.Ouden. Een overtreding op Toine v.d.Berg leverde een vrije trap op net buiten de zestien, die hij zelf nam op de toestormende Kevin Liefhebber die in gedachten het net zag bollen, maar volledig over de bal heen schoot.
Nadat Sander v.d.Pols tot twee keer een poging van afstand waagde en over het doel schoot, bracht GatFeshaye Hagos de spanning terug door de bal simpel te verspelen en dit via een overtreding een vrije trap opleverde voor de thuisclub in de gevaarlijke zone.
Aanvoerder Edwin Petersen stond echter als een rots in de branding om dit probleem op te lossen.
In de 28e minuut ging Leon v.d.Ouden er alleen vandoor, omspeelde keeper Christian van Wijngen en was Gat Feshaye
Hagos op tijd op de juiste plaats om de bal van de lijn te halen.
Na een half uur spelen was het weer tijd voor RemiSpier, want met een fantastische lob gaf hij Dennisden Uyl het nakijken en dat betekende 0-2
Even later een schitterende aanval via KevinLiefhebber op Sander v.d.Pols, die op zijn beurt Remi Spier bediende en de hattrick van de boomlange spits was een feit.0-3.
Een minuut later was het Kevin Liefhebber zelf, die keihard de 0-4 binnen schoot.
Met nog een minuut te gaan voor de rust kreeg Heinenoord nog een corner te nemen. Toine v.d.Berg belastte zich ermee en meteen op de pantoffel schoot Sander v.d.Pols zo verschrikkelijk mooi nummer VIJF achter de verbouwereerde sluitpost van VVC.0-5.

Met zo'n stand is het natuurlijk heerlijk genieten van de thee. Uiteraard was het ook genieten voor de vele mee gekomen supporters van De Noord en spannend hoe hoog de score zou uitvallen. Met nog een half uur te gaan bracht trainer Ronald Hulsboschtwee wissels in, t.w.Anthalv.d.Berg voor Kevin van Valen en Ingemar Olofsson voor Ricardo Hoogwerf. Beiden hadden overigens een voortreffelijke wedstrijd gespeeld.
Het doelpuntenfestijn ging door en weer was RemiSpier bij de aanval betrokken, passte op Kevin Liefhebber en wederom gaf hij IngemarOlofsson een niet te missen kans, die hij deze keer wel benutte en dat betekende 0-6.
En dan moet je ook voor de ZEVENKLAPPER gaan, wat ging lukken.
Nadat trainer Ronald Hulsbosch terecht de publiekswissel van Remi Spier op Rob Tonissen had toegepast moest er nog een kwartier gespeeld worden. Ondanks de grote achterstand bleef V.V.C. knokken om in ieder geval de eer te redden. Bijna lukte dat Nick de Lang, maar een geweldig blok van aanvoerder Edwin Petersen voorkwam dit.
Toen Andrew van Tiggelenop een magnifieke wijze de bal van zijn tegenstander had ontfutseld ging hij alleen op de V.V.C.-sluitpost af en had iedereen hem nummer 7 gegund, helaas ging deze poging maar net naast.
Toen Kevin Liefhebber zijn tegenstander in de slotfase passeerde en Ingemar Olfssonde kans gaf te scoren deed hij dat ook en de ZEVENKLAPPER was een feit.
Door het gelijke spel van Roda Boys gaat de BeneVia-brigade aan kop en wie had daar op gerekend ??
A.s.zaterdag speelt Heinenoord thuis vriendschappelijk tegen BruseBoys. Aanvang:14.30 uur.

Laatst aangepast op zondag 20 november 2011 16:01
 

Onze sponsors

first
  
last
 
 
start
stop

Verjaardagen

20-05-2012 Danijel Ribaric

21-05-2012 Frank Anemaat

21-05-2012 Erik Herweyer

23-05-2012 Jacques Kleinkramer

24-05-2012 Jesper Sturrus

25-05-2012 Donny Schoovers

25-05-2012 Mo Soumahoro

26-05-2012 Theo de Weerdt

26-05-2012 Hans Roest

26-05-2012 Jomar Duchain

Onder de aandacht

Normen en waarden van onze club:
klik hier

Feyenoord voetbalschool
weer aan de slag !

Wedstrijdballen

De volgende wedstrijdballen zijn geschonken door :
                myquandro_voetbal
Heinenoord - Nieuwerkerk
Sportpoint Strijen
                                                    
Heinenoord - VVGZ
Gerrit Melaard

Heinenoord - Everstein
Lips Zonnewering

Heinenoord - Stedoco

Bram v/d Weijden &
Hofstede Promotions

Heinenoord - Alblasserdam
Carrera Recruitment &
Fysiotherapie Ronald Boet

Heinenoord - Almkerk
Optiband Transportbanden

Heinenoord - VVC '68

Piet Plazier

Heinenoord - De Zwerver

Unimark Office BV

Heinenoord - Roda Boys

Jaap v/d Griend Montage

Heinenoord - Zaamslag

Jan Groenendijk

Heinenoord - Sliedrecht

Share Logistics

Heinenoord - GPC Vlissingen

Erreapoint

Heinenoord - Oranje Wit

Profile Tyrecenter DBS &
Reedijk Banden Import BV
Strijen


Heinenoord - Rijsoord
Dick en Michel v/d Burg

Bij voorbaat onze hartelijke dank


copyright SV Heinenoord 2009-2011