| Rijsoord 1 - Heinenoord 1 | ![]() |
| Geschreven door Redactie SV Heinenoord | |||
RIJSOORD - HEINENOORD: 2-3 RUST: 0-1.
HATTRICK VAN KEVIN LIEFHEBBER MAAKT HEINENOORD MEDEKOPLOPER.
Zonder de geblesseerde Danny van Valen en Edward van Tiggelen moesten de mannen van trainer Ronald Hulsbosch aantreden tegen hekkensluiter Rijsoord. Onder schitterende weersomstandigheden en veel publiek kwam het eerste schot van Patrick Sluimerswaar doelman Christian van Wijngengeen moeite mee had. Een combinatie tussen Mitch Fransen en Sander v.d.Pols leverde de eerste corner op. Uit deze hoekschop probeerde Keven van Valenhet van afstand, waar keeper Martijn Spinhoven de nodige moeite mee had. Een vrije trap van Michiel Boer werd door Remi Spier maar net over de lat gekopt.
Een pass van Nick Jonkman op Kevin Liefhebber zou doeltreffend zijn afgerond, ware het niet dat scheidsrechter El-Hajouti uit Zwijndrecht floot voor buitenspel. Door een foutje van Mitch Fransen moest Sander v.d.Pols te fel ingrijpen om erger te voorkomen, wat hem een gele kaart opleverde. Een schot van Raymond Smit in de 40eminuut ging maar net naast. Op slag van rust kreeg de BeneVia- brigade een vrije trap te nemen door Kevin van Valen, die door naamgenoot KevinLiefhebber op uitstekende wijze werd afgerond en dat bracht op een gunstig moment de 0-1 op het scorebord. Na de thee bracht trainer Ronald Hulsbosch de frisse Gad Feshaye Hagos in de ploeg voor Anthal v.d.Berg. Rijsoord kwam fel uit de startblokken wat in de 50eminuut de gelijkmaker opleverde door Raymond Smit.1-1. In de 56e minuut een overtreding van RemiSpier wat beslist een gele kaart verdiende, maar om daar nou rood voor te geven.......scheidsrechter El-Hajoutideed het wel, dus moest Heinenoord met 10 man verder. In deze periode drongen de Kraaien aan wat mogelijkheden opleverde voorNick de Bil en Sander Barragan. Dat was het moment dat trainer Ronald Hulsboschingreep en Sander v.d.Pols naar de kant haalde om vervolgens Mark Greve in te brengen. Een schitterende aanval opgezet door Kevinvan Valen bracht de bal bij Mark Greve, die behendig zijn tegenstander uit speelde om een fraaie voorzet af te leveren, welke door Mitch Fransen werd doorgekopt en keihard uit de draai werd ingeschoten door Kevin Liefhebber en dat betekende 1-2. Met man en macht gingen de mannen van trainer WimKalt in de aanval waarbij keeper Christian van Wijngen geblesseerd raakte. Na behandeling door verzorgster Miranda kon de Heinenoordsesluitpost gelukkig doorgaan. Inmiddels was Ingemar Olofsson in het team gekomen voor MitchFransen. Hij passte in de 80e minuut op Mark Greve, die op zijn beurt KevinLiefhebber bediende en op die plaats moet je hem zo'n buitenkansje niet geven, want met zijn nieuwe schoenen prikte hij nummer DRIE achter MartijnSpinhoven.1-3. Bij EEN van de hoekschoppen maakte aanvoerder Edwin Peterseneen overtreding binnen de zestien, zodat een penalty niet uit kon blijven. Sander Barragan voltrok het vonnis en dat betekende 2-3. Meteen hierna ging Kevin Liefhebber er met de bal vandoor en had nummer VIER op zijn schoen. Hij gunde de eer echter aan Ingemar Olfsson, die op zijn beurt strandde op de goed uitgelopen keeper Martijn Spinhoven, zodat dit feest niet doorging. De blessuretijd was inmiddels ingegaan en kwamen er nog hachelijke momenten in het strafschopgebied van Heinenoord. De verdediging en keeper Christian van Wijngen gaven echter geen krimp en met gejuich werd uiteindelijk het laatste fluitsignaal ontvangen. De overwinning was een feit, de punten gingen mee naar de Noord en door het verlies van Roda Boys gaan beiden aan de leiding. a.s.zaterdag komt Almkerk op bezoek. Aanvang:14.30 uur.
|
Onze sponsors
Agenda
Verjaardagen
20-05-2012 Danijel Ribaric
21-05-2012 Frank Anemaat
21-05-2012 Erik Herweyer
23-05-2012 Jacques Kleinkramer
24-05-2012 Jesper Sturrus
25-05-2012 Donny Schoovers
25-05-2012 Mo Soumahoro
26-05-2012 Theo de Weerdt
26-05-2012 Hans Roest
26-05-2012 Jomar Duchain
Onder de aandacht
Normen en waarden van onze club:
klik hier
Feyenoord voetbalschool
weer aan de slag !
Voetbal Rotterdam
Wedstrijdballen
De volgende wedstrijdballen zijn geschonken door :![]() Heinenoord - Nieuwerkerk Sportpoint Strijen Heinenoord - VVGZ Gerrit Melaard Heinenoord - Everstein Lips Zonnewering Heinenoord - Stedoco Bram v/d Weijden & Hofstede Promotions Heinenoord - Alblasserdam Carrera Recruitment & Fysiotherapie Ronald Boet Heinenoord - Almkerk Optiband Transportbanden Heinenoord - VVC '68 Piet Plazier Heinenoord - De Zwerver Unimark Office BV Heinenoord - Roda Boys Jaap v/d Griend Montage Heinenoord - Zaamslag Jan Groenendijk Heinenoord - Sliedrecht Share Logistics Heinenoord - GPC Vlissingen Erreapoint Heinenoord - Oranje Wit Profile Tyrecenter DBS & Reedijk Banden Import BV Strijen Heinenoord - Rijsoord Dick en Michel v/d Burg Bij voorbaat onze hartelijke dank |
De Wedstrijd/stand
| |||||||||||||||||||
Eindstand 1 klasse 2011/2012
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Laatste nieuws
Populair
Voetbalnieuws op VI
Bezoekers
Gisteren389
Deze week2219
Deze maand4592
Alles206922
copyright SV Heinenoord 2009-2011


























